Aktualności

66Forum edukacyjne2019 1II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce już po raz kolejny bierze udział w prezentacjach szkół ponadgimnazjalnych. Tegoroczna edycja odbyła się 11 marca (poniedziałek) w godz. 10.00-14.00 w Hali Sportowo - Widowiskowej im.Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Przedstawiciele naszej szkoły  oraz ubrani w mundury uczniowie: Płuciennik Magdalena, Seweryn Biedrzycki, Przemysław Mroczkowski, Wiktoria Florek, Gabriela Głowacka, Patrycja Grzymek, Jakub Gogoł, Julia Klimaszewska, Natalia Szymańska, Damian Biedrzycki, Dawid Gryczon w jasny i rzetelny sposób przedstawili  ofertę kształcenia oraz aktualne zasady rekrutacji. Uczniowie reprezentowali naszą szkołę i odpowiadali na pytania zainteresowanych. Dodatkowo każdy mógł otrzymać ulotkę, w której zawarte są szczegółowe informacje o proponowanych kierunkach kształcenia. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku – naszych tradycyjnych krówek z logo szkoły.

Podczas Prezentacji Edukacyjnych odbywały się także występy artystyczne. Naszą szkołę reprezentowali uczennice z klasy IIb i IIIb Natalia Rutkowska, Magdalena Płuciennik , których przygotowała p. Emilia Zyra. Uczniowie kl. IIa i III a zaprezentowali interesujący i energiczny pokaz sztuk walki i samoobrony, który przygotowali pod kierunkiem p. Daniela Zarębę: Przemysław Mroczkowski, Seweryn Biedrzycki, Jakub Sawicki, Dawid Ferenc, Weronika Ostrowska, Aldona Żerańska, Natalia Ciechowicz, Izabela Parzych, Damian Niedźwiecki, Albert Ptak, Grzegorz Nurczyk, Michał Wąsiewicz.

Była to wyjątkowa okazja dla uczniów klas trzecich gimnazjów i klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców, dyrektorów i nauczycieli do zapoznania się z ciekawą i bardzo szeroką ofertą edukacyjną II SLO. Stoisko przedstawiające ofertę naszej szkoły było zauważane i doceniane przez odwiedzających.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tak licznym gronie odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie się spotkamy, ale już w naszych szkolnych ławkach.

66Forum edukacyjne2019 2