Aktualności

Doroczny konkurs na dekorację świąteczną w klasach– Rozstrzygnięty!

Na początku listopada w naszej szkole ogłoszono konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną w klasach. Jego celem było pobudzenie aktywności twórczej, ale także integracja młodzieży. Każda klasa miała za zadanie przygotować świąteczny wystrój swojej sali lekcyjnej tj.gazetka ścienna, stroik świąteczny, drzewko bożonarodzeniowe, różnego rodzaju formy przestrzenne nawiązujące do symboliki Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie klasy zabrały się do pracy – wycinali gwiazdki, aniołki, śnieżki. Sale lekcyjne zmieniły się w przepięknie ustrojone. Uczniowie IISLO spisali się na medal, dlatego trudno było wybrać zwycięzców.

15 grudnia komisja konkursowa w składzie: dyrektor szkoły Adam Ochenkowski, pedagog szkolny - Małgorzata Kisiel, przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Patrycja Smółkowska i z-ca Damian Biedrzycki, nauczyciel religii - Rafał Mędelski, dokonała oceny wystroju klas. Wzięto pod uwagę przede wszystkim wkład włożonej pracy, zaangażowanie uczniów, oryginalność i pomysłowość. Prawie wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania, toteż komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie. Każda klasa miała za zadanie wytypować 4 osoby do nagrody - najbardziej aktywne i pomysłowe. Tego samego dnia konkurs został rozstrzygnięty.

Oto przyznane miejsca i nagrody:

I miejsce – KLASA IB- wyjście z wychowawcą klasy do kina,

II miejsce – KLASA IIA - wyjście z pedagogiem szkolnym na pizzę,

III miejsce – KLASA IIB - wyjście z wychowawcą klasy do cukierni na ciastko i herbatę.

Dla nagrodzonych pozostałych uczniów, słodycze.

Przyznane miejsca oraz nagrody zostały ogłoszone i wręczone 20 grudnia 2019r. o 10.45 w trakcie świątecznej akademii i wigilii szkolnej. Dzięki zaangażowaniu uczniów i wychowawców w II SLO czuć już świąteczną atmosferę.

Gratulujemy uczniom, bo postarali się i efekt był naprawdę wspaniały!

Imiejsce2019

IImiejsce2019

IIImiejsce2019