Aktualności

5ZawodySprawniJakZolnierze2019Dnia 4 kwietnia 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rejonowych XLII Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze 2018/2019" organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Zawody odbyły się na terenie Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle. W zmaganiach brało udział trzynaście drużyn siedem chłopców i sześć dziewcząt ze szkół: w Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej, Troszyna, Wyszkowa, Kadzidła, Myszyńca i Długosiodła.

Uczestnicy rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach:

- tor sprawnościowy: 5 skłonów, bieg po kopercie, skok tygrysi, przewrót w przód na skrzyni, przeskoki wzdłuż ławki z piłką lekarską,

- rzut granatem ćwiczebnym na odległość 20 i 25m,

- strzelanie z karabinka sportowego do tarczy z odległości 50m w pozycji leżącej z podpórką,

- pierwsza pomoc przedmedyczna

- bieg na orientację.

Naszą szkołę reprezentowali, w drużynie męskiej: Damian Niedźwiecki IIIa - kapitan, Seweryn Biedrzycki IIa, Adrian Grocki IIb, drużynę żeńską: Natalia Ciechowicz IIIa - kapitan, Wiktoria Florek IIa i Izabela Czartoryjska Ia. Obie drużyny spisały się na medal. Reprezentacja chłopców zajęła III m-ce, a dziewcząt I m-ce.

Drużyna dziewcząt będzie reprezentować naszą szkołę na wojewódzkich zawodach „Sprawni jak żołnierze”.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim.

 

 

 

Zapraszamy do GALERII

 

Skan 20190405 2Skan 20190405