Aktualności

7Zawody strzeleckie Kadzidlo2018 25 grudnia 2018r. odbyły się zawody strzeleckie „100 strzelców na 100-lecie Odzyskania Niepodległości” organizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie, Delegatura w Ostrołęce oraz Starostwo Powiatowe w Ostrołęce na terenie Strzelnicy Sportowej w Kadzidle.

Zmagania rozpoczęły się przywitaniem gości, przedstawieniem drużyn i uroczystym odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego. Zawody miały formę rywalizacji drużynowej w zakresie strzelectwa sportowego. W zmaganiach uczestniczyło 10 dziesięcioosobowych reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych składających się z 5 dziewcząt i 5 chłopców: z Ostrołęki, Kadzidła, Troszyna, Myszyńca, Czerwina, Goworowa, Baranowa i Łysych.

Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Krysiak IA, Julia Klimaszewska IA, Aneta Podolak IB, Wiktoria Florek IIA, Marta Koźliczak IIA, Kacper Mamiński IA, Adrian Grodzki IIB, Adam Brzozowski IIA, Adrian Lenkiewicz IIA i Jakub Subczyński IIA. Zawodnicy strzelali z karabinka kbks 5,6 mm do tarczy 154,4/112,4mm z odległości 50m mając 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych w postawie leżącej z podpórką. W klasyfikacji drużynowej uzyskaliśmy 590 punktów, co uplasowało szkołę na V miejscu. Zawodnicy otrzymali dyplom i pamiątkowe medale.

7Zawody strzeleckie Kadzidlo2018 1

dyplom kadzido

 Zapraszamy do Galerii